Троковицький екологічний ліцей

Вітаємо вас!

Ви в гостях в одному з закладів Оліївської ОТГ .

Просторе подвір’я прикрашають весною та влітку квіти, а інтер’єр школи вирізняється серед інших будівель мікрорайону. Бо для нас школа- дійсно, друга домівка!

/Files/images/зображення_viber_2022-07-31_13-31-16-492.jpg

Познайомтесь з нашою історією і нашими здобутками у різних галузях життя.
Відкрийте світ наших захоплень. Вдивіться у наші обличчя, наші очі!
Скористайтесь можливістю зазирнути у таємниці педагогічної лабораторії наших вчителів
(а серед них немало майстрів своєї справи!).
Порадьтесь з нашим шкільним психологом.
Знайдіть необхідну про нас інформацію на офіційній сторінці.
Поділіться з нами своїми думками на форумі.
Ваша мандрівка нашим сайтом принесе вам задоволення та користь!

Про нас:

Місія ліцею: створення умов для всебічного розвитку здорової і самодостатньої особистості, здатної до креативної діяльності та позитивного мислення, творчої самореалізації, забезпечення якісної освітньої підготовки учнів шляхом впровадження філософії ефективного партнерства та співдружності.

Візія ліцею: школа соціального успіху, в якій високо кваліфіковані, вмотивовані педагоги працюють на засадах гуманізму, соціального партнерства та орієнтуються на потреби учня в освітньому процесі; створені умови для формування інтелектуальної культури компетентного учня.

Стратегія ліцею: ціннісно- орієнтована школа; психологічна комфортність для всіх суб’єктів педагогічного процесу; педагогіка партнерства та життєтворчості; навчання та виховання освічених українців, здатних до культурної та національної ідентифікації, всебічно розвинених, відповідальних громадян і патріотів, здатних до інновацій.

Дякуємо EDUkIT за наш сайт!

Хто відвідував наш сайт?

Попередня Березень 2024 Наступна