• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • РОБОТА ЛІЦЕЮ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ: ПРАВИЛА ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
Відповідальність за організацію та виконання протиепідемічних заходів з організації освітнього процесу в територіальній громаді покладається на засновника (орган місцевого самоврядування) та керівника закладу освіти.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Наразі визначено чотири рівні: «зелений», «жовтий», «помаранчевий» та «червоний». Рівні від «жовтого» по «червоний» один раз на сім днів встановлюються Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону на основі таких ознак:

  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50 відсотків протягом п’яти днів підряд;
  • середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить менш як 24 тестування на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;
  • показник захворюваності на COVID-19 за 14 днів на 100 тис. населення перевищує базовий рівень захворюваності (40 випадків на 100 тисяч населення протягом 14 днів).

Регіоном із значним поширенням COVID-19 вважається регіон, в якому наявна хоча б одна з таких ознак.

Кiлькiсть переглядiв: 194

Коментарi