Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти з Державним університетом «Житомирська політехніка» проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти Житомирської області з питаньпідготовки до зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році.

Участь учнів 11-х класів ЗЗСО в он-лайн семінарах на Ютуб-каналі Державного університету «Житомирська політехніка»

(https://www.youtube.com/channel/UCXcSq2MLmApgKFdfbOzFNqw),

у проведенні яких, будуть брати участь працівники Вінницького РЦОЯО.

Тематика семінарів передбачає ознайомлення з особливостями підготовки до ЗНО-2021, особливостями сертифікаційної роботи з української мови, української мови і літератури, особливостями правильного написання власного висловлення, особливостями вступу до закладів вищої освіти у 2021 році:

05.12.2020 об 11.00 «Особливості зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році: на що варто зважати, готуючись до тестування» Марцева Людмила Андріївна – доктор педагогічних наук, заступник директораВінницького регіонального центру оцінювання кості освіти.

12.12.2020 об 11.00 «Сертифікаційна робота ЗНО з української мови та з української мови і літератури: новації, аналіз тестових завдань, рекомендації щодо написання власного висловлення» Білоус Наталя Валентинівна – кандидат педагогічних наук, методист Вінницькогорегіонального центру оцінювання якості освіти.

19.12.2020 об 11.00 «Сертифікаційна робота ЗНО з англійської мови: аналіз тестових завдань, рекомендації щодо написання власного висловлення» Тарасюк-Васянович Катерина В’ячеславівна – методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація учасників за посиланням: https://zno.ztu.edu.ua Усі зареєстровані учасники отримають посилання для перегляду трансляції заходу.

Кiлькiсть переглядiв: 27

Коментарi