ЕЛЕКТРОННІ ЩОДЕННИКИ ТА ЖУРНАЛИ

У 2022-2023 н.р. ліцей розпочав роботу із електронними журналами та щоденниками на порталі "Нові знання".

Портал «NZ.UA» це — публічний сайт для всix учасників освітнього процесу: учнів, батьків, вчителів та працівників освіти. Основні можливості порталу – це ведення електронного обліку відвідуваності, класних журналів, учнівських щоденників, публікація новин, створення сайту закладу, перегляд розкладу та інформації про школу, статистичні вибірки з внесених даних, зручне спілкування та обмін інформацією між усіма учасниками освітнього процесу.

Усім педагогічним працівникам , учням ліцею на початку навчального року було роздано логіни та паролі для входу в електронні журтали (для педагогів) та е-щоденники (для учнів). Батьки учнів можуть переглядати е-щоденники своїх дітей, ввійшовши у систему за тими самими логінами та паролями, що й їхні діти.

У разі відсутності або втрати логінів та паролів для входу у е-журнали чи щоденники звертатись до адміністратора сайту Талько Г.Г.

ІНСТРУКЦІЇ ДЛЯ РОБОТИ НА ПОРТАЛІ НОВІ ЗНАННЯ